Komanda

Esame entuziazmo pilna jauna komanda. Savo sukauptą ilgametę patirtį atsinešėme iš daugelio įmonių, kuriose dirbome.

Idėja sukurti savą komandą kilo ne tam, kad statytumėme ne tik naujus statinius ar priverstumėme nusišypsot užsakovą matant rezultatą. Mes atsiradome tam, kad įrodytumėme – tik dirbant išvien, turint tvirtą požiūrį į geriausius specialistus ir jų kompetenciją – kartu galime daugiau. Būtent taip vertindami ir gerbdami kiekvieną mūsų įmonėje dirbdantį žmogų mes įrodome, kad KARTU GALIME DAUGIAU.

Šioje komandoje Mes kiekvienas vienodai svarbūs!

Tikslai

Būti lyderiu – stipria, patrauklia kompanija rinkoje.
Būti konkurencingu – priversti šalia mūsų esančius konkurentus, partnerius pasitempti.
Siekti pritraukti ir išlaikyti gerus specialistus. Mūsų įmonėje kiekvienas darbuotojas vertinamas ne mažiau nei vadovas.
Siekti būti aukštą discipliną turinčia komanda, kuri patraukliai nustebina užsakovą ir aplinkinius.
Siekti, kad mūsų vardas Jums asocijuotusi su patikimumu, kokybe, garantija.
Siekti, kad didžiausia mūsų reklama būtų mūsų atlikti darbai Jums ir pasitenkinimas mūsų įmone.
Dirbti taip, kad užsakovas didžiuotusi pasirinkimu ir bendradarbiautu ateity.
Užtikrinti maksimalią darbų saugą darbuotojams ir aplinkiniams.
Mokytis iš geriausių pavyzdžių, augti ir tobulėti.

Mes stiprūs tiek, kiek užsakovo požiūris į mus!

Filosofija

Mes statome ne tik statinius,bet kuriame visuomenės gerbuvį, kultūrą, tarpusavio santykius tiek su klientais, tiek su darbuotojais. Statome ekonomiką, santykius, jaukumą, patogumą, grožį – komfortą.

Manome, kad užsakovo pasitenkinimas nesibaigia vien tik gražiu pašnekesiu su įmonės prezentaciniu atstovu. Tikime kad, Jums didelė reikšmė kaip kompanija atlieka darbus statybos aikštelėje.

Atsižvelgiame į darbuotojų kvalifikacijos lygmenį, bendradarbiavimą, emocionalų nusiteikimą darbui- juk tai yra Jūsų pastato egzistavimo pradžia.

Vertybės

Vertiname Jūsų šypseną ne tik tada kai pasisveikiname – mes vertiname labiau Jūsų šypseną, tada kai atsisveikinate.

Esame tam, kad padėti Jums (leisti Jums daugiau būti komforto būsenoje) ir net jei mūsų komanda nedirbsime Jūsų objektuose, priversime konkurentus ir partnerius rinkoje pasitemti ir geriau atrodyti dėl šalia esančios mūsų kompanijos, taip Jums sugebėsime padėti visais atvejais – KARTU GALIME DAUGIAU.

Dirbame ne dėl pelno – dirbame tam kad, padėtumėme Jums augti, kad augtumėme kartu, kad Jūs turėtumėte stiprius partnerius.

Jūs mums rūpite, Jūs mums svarbus!

Kvalifikacijos atestatas

Kvalifikacijos atestatas UAB „NANOSTAI“ suteikia teisę būti ypatingojo statinio statybos rangovu.

Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos: gatvės; kiti inžineriniai statiniai; statiniai esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje.

Statybos darbų sritys: žemės darbai, statybinių konstrukcijų (gelžbetonio, betono, metalo, mūro, medžio) statyba ir montavimas, stogų įrengimas,apdailos darbai; statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas.